0

RING 2 Targi Sztuki we Wrocławiu

2013.11.27

Druga edycja Targów Sztuki RING 2 to wspaniała okazja by w ferworze świątecznych przygotowań obdarować najbliższych, wyjątkowymi upominkami.

Z ogromną przyjemnością zapraszamy Państwa na kolejną odsłonę wydarzenia, które w zeszłym roku spotkało się z gorącym odzewem zwiedzających. Tym razem pragniemy zaprezentować ofertę najprężniejszych wrocławskich galerii sztuki współczesnej.  

Tylko w Muzeum Współczesnym Wrocław, w jednym miejscu i czasie możecie Państwo zobaczyć prezentację 11 różnych instytucji, działających w naszym mieście. Oprócz galerii, które pokazywały swych artystów w zeszłym roku, takich jak Platon, Arttrakt, Socato, POCO?, BB czy Galeria M, będzie można także zobaczyć ofertę Galerii D.N.A., Galerii Plakatu, Shopiq i Versus, a także prace kolektywu działającego w Spółdzielni Panato na Nadodrzu.   Mamy nadzieję, że szeroki wybór prac artystycznych, takich jak malarstwo, rzeźba, szkło, ceramika, plakat czy fotografie pozwoli Państwu wybrać coś specjalnego dla siebie bądź swych bliskich.

Spotkajmy się na RINGu!  

GODZINY OTWARCIA:  

Otwarcie RINGu 2 – piątek 6 grudnia o godzinie 19:00

sobota & niedziela 7-8 grudnia – 12:00-20:00

Warsztaty przy okazji targów RING:  

Sobota 7.12, między 13.30 a 18.00 – warsztaty sitodruku organizowane przez PANATO.  

Niedziela 8.12 między 13.30 a 16.00 – warsztaty dizajnerskich dekoracji świątecznych organizowane przez MWW.  

Wstęp wolny! 

Brak produktów w koszyku.