0

Czy leci z nami pilot?

Sabina Twardowska
23 września 2016
Galeria M

Zapraszamy na wystawę malarstwa i rysunku Sabiny Twardowskiej. Sabina jest absolwentką Wydziału Malarstwa warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych (nagroda im. Józefa Szajny za najlepszy Dyplom w 2008) oraz podyplomowych studiów Grafiki Komputerowej i Multimedialnej na Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie. Współtworzy warszawskie stowarzyszenie artystyczne Front Sztuki. Od 2012 działa w Kamienicy Artystycznej TA3 w centrum Warszawy. Zajmuje się malarstwem, rysunkiem, ilustracją i projektowaniem graficznym.

Klientom i gościom naszej galerii jest znana od kilku lat, najczęściej z malowanych bądź rysowanych przez siebie wizerunków miast. Tym razem pokażemy prace, które łączą w sobie aktualne obserwacje rzeczywistości, zacięcie ilustratorskie i Sabinowe poczucie humoru. Większość prac to akryle na płótnie, jednak znajdą się także w ekspozycji rysunki.

Cykl prac do wystawy Czy leci z nami pilot? powstał z wielkiej fascynacji człowiekiem. Fascynacji wynikającej ze starannej obserwacji, także samej siebie. Ostatnio graniczy ona z niemałym lękiem, który wyrażam chichotem, w trosce o zachowanie dobrego samopoczucia i z braku lepszego pomysłu. – Sabina Twardowska

Wernisaż wystawy i spotkanie z Sabiną w piątek, 23 września o godzinie 19:00 – do zobaczenia!

Brak produktów w koszyku.