0

piękno(ść)

Monika Cichoń
6 czerwiec 2014
Galeria M

Czy jestem piękna? Czy taka się czuję? Co musi się wydarzyć, żebym poczuła się piękna? Ile zależy ode mnie, a ile od innych? 

Hipokryzją byłoby twierdzenie, że wygląd nie gra w naszym życiu żadnej roli. To jak jesteśmy postrzegani przez innych, czy uznają nas za atrakcyjnych czy nie, ma wpływ na wiele rzeczy, bardziej i mniej znaczących. W pierwszym kontakcie osobom atrakcyjnym automatycznie przypisuje się więcej pozytywnych cech niż tym, którzy są uznani za brzydkich i to ci pierwsi zostają obdarzeni większą sympatią. Może w tym trzeba szukać klucza dla naszego pragnienia bycia pięknym. 

To co mnie fascynuje, to różnorodność postrzegania piękna i to, jak wiele jesteśmy w stanie zrobić, próbując osiągnąć nasz osobisty ideał.

Monika Cichoń

Na otwarcie wystawy piękno(ść) oraz spotkanie z artystką zapraszamy do Galerii M w piątek, 6 czerwca 2014 o godzinie 19:00.

Wystawę będzie można także zobaczyć w Klubokawiarni Mleczarnia, jako wydarzenie towarzyszące tegorocznej edycji Brave Festival, w dniach 2-17 lipca 2014.

Brak produktów w koszyku.