Rysunki artystyczne

Do niezwykłej kolekcji sztuki, do nowoczesnego wnętrza czy na unikatowy prezent – prezentowane w naszej galerii rysunki na sprzedaż to dzieła cenionych polskich artystów, m.in. Andrzeja Kasprzaka, Eugeniusza Józefowskiego, Małgorzaty Malwiny Niespodziewanej i Moniki Cichoń. Różnorodna technika artystyczna oraz odmienne spojrzenie na świat i na sztukę współczesną przekładają się na wyjątkowe bogactwo zasobów, z których pomożemy „wyłowić” TO dzieło – zachęcamy do kontaktu. Rysunek kupicie w dowolnej chwili, wygodnie przez internet. Zapraszamy również do naszej galerii we Wrocławiu, gdzie poznacie się osobiście.

Papier i sztuka współczesna – unikatowe rysunki artystyczne

Mamy przyjemność zaprezentować Wam i zaoferować do nabycia niezwykłe rysunki polskich artystów współczesnych reprezentowanych przez naszą galerię. Galeria M, która jest jedną z najdłużej działających prywatnych galerii sztuki w Polsce. To dzieła promowane w Polsce i na świecie, m.in. na prestiżowych europejskich targach. Różne techniki artystyczne – ołówek, grafit, kredka, akwarele, odmienne środki wyrazu – odważne abstrakcje, pejzaż, portret, martwa natura, różne tematyki, motywy, inspiracje, cele i emocje. Każdy z rysunków jest zupełnie inny, unikatowy.

W Galerii M interesuje nas szerokie spektrum sztuk plastycznych, dlatego mamy dla Was nie tylko rysunki, ale też grafiki artystyczne, obrazy, rzeźby, szkło i ceramikę. Są to prace łącznie kilkudziesięciu artystek i artystów. Galeria działa pod patronatem Związku Polskich Artystów Plastyków.

Polscy artyści współcześni do kolekcji i wnętrz oraz na prezent

Z przyjemnością pomożemy Wam dobrać wyjątkowy, zyskujący na wartości rysunek do kolekcji lub nowoczesnego wnętrza: taki, który nie tylko podkreśli jego styl, ale też wprowadzi wyjątkowy klimat i każdego dnia zaserwuje doznania, na jakich Wam zależy. Rysunki na sprzedaż naszych artystów to również świetny pomysł na unikatowy prezent okolicznościowy, dla bliskiej osoby lub też partnera biznesowego. Zachęcamy do kontaktu, zapraszamy na wygodne zakupy online oraz do naszej galerii we Wrocławiu i na organizowane przez nas wydarzenia!