Grafiki artystyczne

Oryginalna grafika artystyczna z zasobów naszej galerii nie tylko wzbogaci kolekcję sztuki współczesnej, stanie się też ważną częścią wnętrza nowoczesnego czy przestrzeni firmowej lub unikatowym prezentem, który pogłębi relację. Nasze grafiki na sprzedaż to prace zdolnych i cenionych polskich artystów, prezentowane na licznych wystawach i promowane na prestiżowych targach sztuki. A nasza wrocławska galeria sztuki, Galeria M, otwiera teraz swoje wirtualne podwoje – pracę zamówicie wygodnie online, a my z przyjemnością pomożemy Wam ją dobrać. 

Internetowa sprzedaż grafik – galeria sztuki na ekranie

Nie działamy jak portale sprzedażowe czy platforma pośrednicząca – nasza galeria sztuki mieści się we Wrocławiu i pracuje od 1997 roku, a współtworzą ją uzdolnieni artyści, których prace, wykonywane różnymi technikami, promujemy w Polsce i na świecie, m.in. na ważnych targach sztuki. A teraz możecie je nabyć przez internet. Abstrakcje, pejzaże, portrety, akty, coś dla miłośników zwierząt czy martwa natura, a do tego różne techniki artystyczne, różne charaktery i wrażliwości – łącznie zebraliśmy aż kilkaset prac kilkudziesięciu twórców, m.in. Leszka Rózgi, Christophera Nowickiego, Edyty Purzyckiej, Anny Sobol-Wejman, Krzysztofa Skórczewskiego, Kacpra Bożka czy Teodora Durskiego.

Poza grafikami prowadzimy też sprzedaż obrazów (obrazy olejne, akryle i akwarele) oraz rysunków. Proponujemy unikatowe rzeźby, ceramikę czy szkło artystyczne, które wspierają dekorowanie wnętrz domów i lokali. Realizujemy również specjalne edycje grafik na zamówienie – nasi artyści tworzą dla m.in. Volvo Poland (Mirek Antoniewicz) czy Państwowej Inspekcji Pracy (Tadeusz Michał Siara). 

Nowoczesna aranżacja – unikatowa grafika do domu i lokalu

Wystawione w naszej galerii grafiki na sprzedaż to wyjątkowe propozycje nie tylko do kolekcji sztuki współczesnej. Współpracujemy również z architektami wnętrz: prace naszych artystów stają się integralną częścią przestrzeni prywatnych lub firmowych. Aranżacja i dekorowanie wnętrz to też segment naszej oferty i z przyjemnością Was w tym zakresie wesprzemy. Grafika do lokalu czy mieszkania poleca się również jako niezwykły prezent dla bliskiej osoby lub współpracownika z przyjemnością podpowiemy w wyborze, uwzględniając okoliczności jej wręczania i relacji, jakie łączą Was z osobą, która zostanie nią obdarowana. Zachęcamy do kontaktu!